Екскурсії Закарпаття

Чудо Карпат - водоспад Шипіт,

за 3 км від мотеля "Зустріч у Лева", висота якого 15м з кількома спадами, кругом буковий ліс. Вузька дорога веде до заповідника "Шипіт", далі перетинаючи струмочки маленькими містками веде прямо до улюбленого багатьма туристами водоспаду "Шипіт". В північ з 6 на 7 липня на Івана Купала, над водоспадом біля гори Гемба проходить міжнародний неформальний фестиваль Шипіт, з музикою, таняцями біля ватри приблизно у 7 метрів висотою, різними іграми та розвагами.

Сьоме чудо світу - "Синевирське озеро", яке знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря в Національному парку "Синевир". Відстань від мотеля до озера 50км. Площа озера "Синевир" 5 гектарів, глибина 22 метри, ще його в народі називають "морське око". Створилося воно приблизно 10 тисяч років тому, кругом озера ростуть розкішні ялинки та букові ліси.

Подорожуючи в сторону Синевирського озера, відвідуємо с. Колочава, де знаходиться майже 10 музеїв та 20 пам'ятників. Для чеських туристів основним є музей І. Ольбрахта та пам'ятник М. Шугая. Також старе село, колочавський бокораш, церкви, та багато іншого. В селі знаходиться "Колочавська вузькоколійка".

Дерев'яна церква "Різдва Пресвятої Богородиці", поставлена в XVIIIст., з дерева без єдиного цвяха в с. Пилипець, знаходиться в 2 км від мотеля. З 1947 року відноситься до грекокатолицької парафії. На території церкви є дзвінниця.

Дигустація овечої бринзи, овеча ферма знаходиться у 5 км від мотеля, поблизу с. Пилипець, Міжгірського району. Тут можна спостерігати за приготуванням вівчарями бринзи та скуштувати її.

По дорозі на Мукачево відвідуємо мисливський замок графа Шенборна, в с. Карпати, Мукачевського району, Закарпатської області. Знаходиться він за 55 км від мотеля "Зустріч у Лева". Побудований замок в 1890-1895р., який розташований в парку площею 19 гектарів, з канадськими ялинками, японськими вишнями, рожевим буком та ін.

Головним краєвидом м. Мукачево є Мукачівський замок паланок, який входить до найкращих замків Європи. Історичний воєнно-архітектурний пам'ятник, поставлений на горі вулканічного походження висотою 68м., на околиці м. Мукачево, Закрпатської області. Паланок взяв собі назву через те, що кругом росли дубові частоколи та паланки. Складається він з 4 терас, на яких розташовані 3 замки. Нижній замок 1670-го року, середній замок, верхній або старий замок - Акрополь. Головною окрасою замку є птах турул(сокіл) - скульптура заввишки 2 м, і вагою 850 кг, що символізує пошук батьківщини угорськими народами. Всередині є колодязь. глибина якого 85м - найглибший колодязь на Україні, також є потайні ходи, церкви. Ходять легенди, що між Мукачівським та Ужгородським замком є сполучення та таємні підземелля. З 1787 по 1896 р. замок перетворився на в'язницю в якій утримувалося 8 тисяч в'язнів.

Подорожуючи Закарпаттям, дорогою на Хуст, зупиняємося в с.Липча та відвідуємо Оленячу ферму, де знаходиться майже 100 плямистих оленів - батьківщиною яких є Приморський край, привезених в 1987 році з Калінінградської області в Росії. Випасаються вони на 57 гектарах пасовища, лісу та водойм. Весною їхня пора скидувати старі роги. Обожнюють ласувати яблуками, хлібом. Оленятка з'являються влітку. Відстань від мотеля 62 км.

Наступна зупинка - це с. Іза, 64 км від мотеля. Центр лозоплетіння, суверний ринок, де торгують виробами з лози. В народі "вербовий прут", який легко піддається плетінню. Народні умільці плетуть різні  речі, меблі, корзини, коляски, ліжечка, іграшки з маленьких років, батьки навчають дітей любові до лозоплетіння. Майже біля кожного будинку можна побачити виставлені на продаж різні сувеніри та меблі.

Долна нарцисів знаходиться за 75 км від мотеля, площею 85 га, над рівнем моря 180-200 м. долина нарцисів входить до міжнародної мережі біосферних заповідників ЮНЕСКО. Потішитись білими пухнастими краєвидами квітів можна в квітні-травні, де приходить на екскурсії                                                                 тисячі туристів за добу.

Неподалік знаходиться страусина ферма порода африканська. Намібія, на фермі налічується біля 30 страусів. Можна помилуватись, покормити та пофотографуватись з цими чудовими створіннями.

Сироварня в с.Нижнє Селище, в 80 км від мотеля. Тут туристи можуть побачити весь процес приготування сиру, без жодних домішок та продегустувати 4 види. "Хуст", "Селянський молодий", "Селянський зрілий", "Нарцис".

Термальні воді Закарпаття знаходяться за 90 км від мотеля "Зустріч у Лева", в с.Косино, Берегівського району. Басейни наповнені термальною водою з глибини 1190 метрів під землею. Температура води становить 42°С, багата на залізо, марганець, калій, кремній, натрій та ін. мікроелементи. Термальні води підходять для лікування опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, переферійних судин та насичує організм необхідними речовинами та мікроелементами.  

 

Дегустаційний зал в підвалах Ужгородського замку - сьогодні є унікальним об'єктом. Поєднання вишуканого інтер'єру в стилі середньовіччя і максимальне збереження конструктивних особливостей приміщення підвалів, створило неповторну атмосферу. Але найголовнішою перевагою об'єкту - є, безперечно, колекція кращих закарпатських вин. Співробітники не просто пригостять Вас цим прекрасним напоєм, але і проведуть змістовну екскурсію на тему виноробства в Закарпатті.
У дегустаційному залі пропонують 3 білі і 3 червоні сорти закарпатських вин (дегустація разом із розповідями про особливості виноробства та культуру споживання вина). Відстать від мотеля 120 км.