Літній відпочинок. Мотель "Зустріч у Лева"

Закарпаття в Україну - унікальний куточок на території держави. Закарпаття славиться прекрасними історичними місцями, архітектурою та санаторіями. На відпочинок в Закарпаття приваблює ні з чим незрівнянна природа - це екологічно чисті території, найчистіше повітря, цілющі джерела. Готель "Зустріч у Лева" пропонує найкращий літній відпочинок в Карпатах: комфортабельні номери для проживання, відмінний сервіс, а також курси лікування із застосуванням природних ресурсів. "Зустріч у Лева" славиться своїм сервісом і гостинністю. Готель "Зустріч у Лева "- найкраще місце для проведення свого літнього відпочинку в Карпатах.

Закарпаття влітку - це справжній рай для шанувальників екологічно-чистого відпочинку. Карпати є однією з найбагатших природними і лікувальними ресурсами областей України, що з кожним роком робить літній відпочинок в Карпатах все більш популярним. Природа Карпат казково різноманітна. Вибравши відпочинок в Карпатах влітку, Ви можете прогулятися уздовж гірської річки з кристально чистою водою, милуючись навколишніми пейзажами, навідатися в прекрасний карпатський ліс, насолоджуючись тишею і щедрими дарами природи, відправитися в подорож по гірській місцевості на зустріч з сонячними полонинами і зеленими вершинами.

Для любителів екстримального відпочинку пропонуємо поїздити по горах на велосипедах, мотоциклах, квадроциклах, джипах по спеціально розроблених маршрутах, де Ви відчуєте велике задоволення, отримаєте багато вражень від нашого казкового Карпатського краю.

Свіже повітря, цілющі гірські джерела, величезні карпатські ліси і водоспади створюють всі умови для незабутнього відпочинку влітку в Карпатах, зцілення душі і тіла. Готель "Зустріч у Лева" побудований недалеко від лісу, поряд протікає швидка гірська річка. Тут можна годинами гуляти, збираючи білі гриби і ягоди, або просто милуватися пейзажами, які розгортаються тут, у горах, на кожному кроці .. Неподалік готелю "Зустріч у Лева" працює прокат гірських велосипедів, який дозволяє повною мірою насолодитися літнім відпочинком у Карпатах. Наприклад, з'їздити набрати мінеральної лікувальної води із джерела або відвідати величні печери Карпат. Проведіть свій літній відпочинок з користю для організму, пориньте в атмосферу безтурботності і здоров'я.

На території Карпат розташовано безліч джерел мінеральних вод. У готель "Зустріч у Лева" влітку приїжджають туристи на відпочинок, лікування і для загального оздоровлення організму. Особливу увагу слід приділити чистоті і цілющості повітря, яке містить багато озону і з легким ароматом хвої. Літо - найкращий час для відпочинку в Карпатах.

У селі Пилипець, де розташований міні-готель "Зустріч у Лева", знаходиться відомий на Закарпатті водоспад Шипіт - в мальовничій місцевості, оточений величезними ялицями і ліщиною. Ми також пропонуємо нашим гостям з'їздити на екскурсію на озеро Синевир (50км від готелю), або відвідати інші пам'ятки Закарпатського краю, такі, наприклад, як Чинадієво (замок Шенборнів), Мукачівський замок "Паланок", термальні джерела в Берегово, поляну нарцисів у Хусті .

Відпочинок в Карпатах - ні з чим не порівнянні емоції: далеко від цивілізації, у підніжжя високих гір, де чисте повітря п'янить, а чарівний аромат різнотрав'я розбурхує, де манить до себе прозорість вод, і чудовий краєвид змушує захоплюватися красою карпатських країв. А найголовніше - це у вас буде необмежена можливість дихати свіжим повітрям і насолоджуватися природою: пологі зелені Карпатські гори трохи прикриті синьою серпанком, сонячні галявини з густою зеленою травою, польовими квітами, незвичайними грибами. Літній відпочинок в Карпатах відрізняється красою і мальовничістю природи.

Окремої уваги заслуговують закарпатські фестивалі, які проводяться на гірських галявинах. Тут виступають різні творчі колективи, які відроджують старовинні мистецькі та культурні традиції Закарпаття. Ви відчуєте і побачите літній відпочинок У Карпатах у всій красі, побачите як грають на трембітах, скуштуєте свіжої овечої бринзи та зможете придбати різні сувеніри, виготовлені вручну народними майстрами.

 

Перевагою перебування в готелі "Зустріч у Лева" є те, що тут Ви отримуєте можливість розширити свій кругозір і межі сприйняття. Ознайомлюючись з новими невідомими традиціями, звичаями та особливостями кухні, Ви пізнаєте стародавню культуру горян, а умиротворений єднання з природою дає можливість розставити пріоритети і подумати про минуле, сьогодення і майбутнє.
Проведіть свій літній відпочинок в Карпатах. Готель "Зустріч у Лева" чекає на Вас ...